https://firmabak.com.tr/

Gökmenler Vinç Kiralama ve Oto Kurtarma İşletmesi

İletişim
Firma No :
109457
Adres :
Küçük Sanayi Sitesi Karşısı, Totili Benzinlik Yanı Boyabat/Sinop
Şirket Tanımı

Gökmenler Vinç Kiralama ve Oto Kurtarma İşletmesi 2013 yılında İbrahim Gökmen tarafından kurulmuştur. Boyabat merkezli olan firmamız Sinop, Boyabat, Gerze, Saraydüzü, Durağan, Hanönü, Taşköprü gibi çevre illerede hizmet veren sektörün en köklü firmalarından biridir.

Çeşitli alanlarda ve sektörlerde vinç kiralama hizmeti veren firmamız yılların verdiği tecrübe ve müşteri odaklı çalışma şekli ile sizlere uzun yıllardan beri hizmet etmektedir. 

Kiralık Vinç, Çelik Montaj, Araç Kaldırma, Demir İndirme, Sepetle Çalışma, Çatı Malzeme Çıkarma, Makina Alma, Makina Kurtarma hizmetleri vermektedir.

Vinçlerimiz düzenli olarak makine mühendisleri tarafından denetlenmekte olup, bütün şartnamelere uygun olarak hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti esasıyla faaliyet gösteren firmamız rakipsiz çözüm önerileri ve uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında.

Dürüst ve güvenilir hizmet vermek bizim için önemlidir. 

Hizmet Tanımı
Prefabrik Konteyner, Vinçler ve Kaldıraçlar, Çekici Yol Yardım ve Oto Kurtarma , ARAÇ KALDIRMA , ÇELIK MONTAJ , DEMIR İNDIRME , SEPETLE ÇALIŞMA , ÇATI MALZEME ÇIKARMA , MAKINE ALMA , MAKINE KURMA , KONTEYNER TAŞIMA , VINÇ KIRALAMA Hizmeti vermekteyiz.

Bu firma 4068 kez ziyaret edilmiştir.