https://firmabak.com.tr/

KEŞKE HALI YIKAMA

İletişim
Firma No :
110433
Faks :
Adres :
İkitelli OSB Mah. 14. Cad. 33/34 İ.O.S.B. Mutfakçılar San. Sit. M-8 Başakşehir , İstanbul
Şirket Tanımı
Şirket Tanımı
 
BİLGİ, TECRÜBE, YETENEK VE EN ÖNEMLİSİ CESARET

Keşke Halı Yıkama,
 2000 yılında ilk olarak İstanbul Bağcılar merkez mahallesinde, günde en fazla 100 m2 halı yıkayarak başladı. Bugün BAŞAKŞEHİR’İN MERKEZİNDE; Gerek ekipman, Gerek kalifiye personel ve yatırımlar ile günde 1400-1500 m2 halı yıkar konuma gelmiştir. İşimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz özenin getirisi olarak yakaladığımız kurumsal kimliğimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı başardık.

Halı yıkama tesisimizde bulunan son teknoloji ürünü makinalar ve farklı türdeki halı cinslerine göre farklılık gösteren temizlik anlayışımız doğrultusunda işinde uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile her seferinde KURUMSAL hizmet aldığınızı hissedeceksiniz. Bir firmanın Ruhsatı, Vergi Kaydı, Marka Tescili, TSE Belgesi, Mesleki Oda Kaydı, Ustalık Belgesi, WEB Adresi ve Sabit Telefonu olup olmadığına dikkat ediniz.
 
Hizmet Tanımı

Farkımız; Gelen halınızın temizlenmesi için öncelikle, sağlığınızı tehdit eden tüm mikroorganizmalardan uzaklaştırılması sağlanır. Yıkamaya girmeden önce halınızToz Alma makinasından geçerek tüm tozlarından ve bakterilerinden arındırılır. Tüm halılarınız özel hazırlanan şampuanlarla yıkanır. Halılarınız havuz sistemiyle pis sularda kesinlikle bekletilmez. Tekne sistemiyle TEK TEK ve ŞEBEKE SUYU ile yıkanır. 
Tam Otomatik Bilgisayarlı makinamızda bulunan 10 farklı fırça ile derinlemesine temizlik sağlanır ve iki kez durulama yapıldıktan sonra vakumlanarak içerindeki sudan tamamen arınır. Kalite kontrol makinasından geçerek lekelere müdahale edilip yön taraması sağlanır. Kalite kontrolden geçen halı Kurutma Odalarında askılara asılır ve 12 saat sonra %100 kuru olarak toplanır. Son olarak Paketleme makinasından geçip üzerinde bulunan küçük tüycüklerde taranıp vakumlanır. Halı Kılıfı yada Halı Poşetine giren halılarınız parfümlenerek servise çıkmaya hazır hale gelir. Keşke Halı Yıkama, Türk Patent Enstitüsü tarafından Marka Tescil Belgesine sahiptir.

 
Arama Terimleri: 
Makine Halısı Yıkama, El Dokuma Halı Yıkama, Deri Halı Yıkama, Yün Halı Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Koltuk Yıkama
 
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.
Hizmet Tanımı
Başakşehir Halı Yıkama, Makine,El Dokuma, Deri,Yün Halı Yıkama, Yorgan, Battaniye, Koltuk Yıkama Alanında Hizmet Vermekteyiz.

Bu firma 1509 kez ziyaret edilmiştir.