https://firmabak.com.tr/

Vizyon Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
111695
Adres :
Kısıklı Mah. Bosna Bulvarı, Çamlıca Plaza, No:14/7 Üsküdar İSTANBUL
Şirket Tanımı

Vizyon Sigorta A.Ş, sigorta sektörüne yeni bir vizyon kazandırmak amacıyla 2000 yılında kurulmuştur. Ciddi referanslarla lider kuruluşlar arasında yer alan firma, uzman kadrosuyla sigortalılarına 16 yıldır hizmet vermektedir.

Vizyon Sigorta A.Ş., gerek yurt içinde gerekse yurt dışında finansal açıdan güçlü ve güvenilirliği kanıtlanmış sigorta market ve şirketleri ile doğrudan iş birliği yapmaktadır. En iyi teknolojilerle beslenen alt yapısını ve etkin operasyonel gücünü çözüm odaklı vizyonu ile birleştiren Vizyon Sigorta, ülkemizin ve işletmelerimizin sahip olduğu değerlerin ciddi bir emekle kazanıldığının ve bu değerlerin çok iyi korunması gerektiğinin daima bilincindedir. 

- Birey ve kuruluşlara danışmanlık hizmet vererek, ülkemizde sigorta kültür ve bilincinin kazandırılmasına katkı sağlamayı ilke edinen Vizyon Sigorta

* Etkili risk yönetimi

* Zararın doğru ve süratli bir şekilde tanzim edilmesi

* Hak ve yükümlülüklerin takibi gibi konularda sigortalıya tam destek vermektedir. Kurulduğu günden bu yana öncü uygulamalara imza atan Vizyon Sigorta, sektördeki yasal değişiklikleri, piyasa koşullarını ve gelişmeleri yakından takip eder. Tüm ihtiyaçlara cevap verecek sigorta çözümleri ve yeniliklere uyum sağlamaktaki hızını kullanarak müşterilerine ihtiyacı olan teminatları en geniş ve en rekabetçi maliyetle sunmaktadır. 

Vizyon Sigorta A.Ş. Avrupa Birliği’ne giden süreçte bir  Finansal Danışman anlayışıyla grup içi ve grup dışı endüstriyel tesis ve bireylere risk yönetim hizmeti vererek, onların vizyonunu genişletmektedir. Vizyon  Sigorta her türlü özel rizikolar da dahil olmak üzere aşağıda belirtilen tüm sigortacılık branşlarında müşteri odaklı hizmet anlayışıyla başarılı faaliyetleri sürdürmektedir.

İhtiyaçlarınıza en uygun  kasko, trafik sigortası ,yangın, konut sigortası, dask, iş yeri sigortası, sağlık sigortası, seyahat sağlık sigortası, ferdi kaza sigortası tekliflerini alabilirsiniz.

Hizmet Tanımı
Üsküdar Sigorta Acenteleri , Üsküdar Kasko Sigortası , Üsküdar Trafik Sigortası , Üsküdar Dask Sigortası , Üsküdar Deprem Sigortası , Üsküdar Sağlık Sigortası , Üsküdar Konut Sigortası , Üsküdar Bireysel Emeklilik , Üsküdar Ferdi Kaza Sigortası , Üsküdar İnşaat Sigortası , Üsküdar İşyeri Sigortası , Üsküdar Yangın Sigortaları , Üsküdar Araç Sigortaları , Üsküdar Ucuz Trafik Sigortası , Üsküdar Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1681 kez ziyaret edilmiştir.