https://firmabak.com.tr/

Serbest Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
109392
Adres :
Terazidere Mah. Esenler Cad. No:127/8 D.8 Terazidere Mah. Bayrampaşa / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Serbest Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. müşterilerine; Sağlık Sigortası, Hayat Sigortası, Bireysel Emeklilik Sigortası, Özel Birikim Sigortası ve diğer sigortacılık branşlarında hizmet vermektedir.

Serbest Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

Serbest Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Allianz Yetkili Acentesi olarak amacımız; müşterilerin, satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmektir. Müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmaktır. Nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için, AllianzSigorta Şirketi ile müşterilerimiz arasında sağlıklı bir köprü görevi yapmaktır.

Hizmet Tanımı
İstanbul Bayrampaşa Sigorta Acenteleri , İstanbul Bayrampaşa Kasko Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Trafik Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Dask Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Deprem Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Sağlık Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Konut Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Bireysel Emeklilik , İstanbul Bayrampaşa Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Bayrampaşa İnşaat Sigortası , İstanbul Bayrampaşa İşyeri Sigortası , İstanbul Bayrampaşa Yangın Sigortaları Hizmeti Vermekteyiz.

Bu firma 2256 kez ziyaret edilmiştir.