Ücretsiz İlan Sitesi
https://firmabak.com.tr/

Magnetix Manyetik Kireç Önleyici

İletişim
Kayıt No :
177480
Yetkili Adı :
Selçuk TÜRKMENOĞLU
Adres :
Uzundere Mh. 3968. Sk. No:43 Karabağlar / İZMİR
Haftaiçi :
09:00 - 18:30
Cumartesi :
09:00 - 18:30
Pazar :
Kapalı
Şirket Tanımı

Magnetix olarak; sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş misyonumuz ve vizyonumuzla uzun yıllara dayanan tecrübelerimize olan güvencimizle 2014 Haziran ayında yola çıktık.

Her geçen yıl müşteri portföyünü ve hareket kabiliyetini arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak yurtdışında;K.Irak, Kıbrıs, Arap ve Balkan ülkeleri ve Türkiye geneline dağılan bayi satış noktaları organizasyonu ile sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Sektörde bir çok kurumsal firma Arçelik , Beko, Demirdöküm, Grundig, Miele ve 100 den fazla askeri tesis, hotel ,fabrika, site, okul ,yurtlarda ve son kullanıcı müşterilerimize hizmet sağlayıp, ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’de Manyetik Kireç Önleyici üreten firmalar arasında tek patent sahibi firmayız. Daima gelişip, sektörün ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Magnetix Manyetik Kireç Önleyici firması olarak yedi farklı proses ürünümüz ile gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için bir iş fırsatı olmaya devam etmekteyiz.

Hizmet Tanımı

 Manyetik Kireç Önleyici olarak İster duşta bireysel kullanımlarda, ister cihazlarınızda, isterseniz şebeke girişine monte edilen Magnetix ile ev ve işletmelerin tamamında! Hatta büyük ölçekteki su ihtiyacı duyan sanayi kuruluşlarında... Her ihtiyacınız için bir MAGNETİX var. Magnetix ürünleri; Kurum ve kuruşlar tarafından test edilip onaylanmış, Milli ve Yerli ürünlerdir.

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Uzundere Mh. 3968. Sk. No:43 Karabağlar / İZMİR
Fotoğraflar

Video

Bu firma 137329 kez ziyaret edilmiştir.
Ücretsiz İlan Sitesi
Ücretsiz İlan Sitesi