WEB TASARIM

  • Firmabak Web tasarım olarak yapacak olduğumuz web sitesi tasarımı için öncelikle site sahibinden ayrıntılı bilgi ve içerik hakkında materyal alırız ve sonrasında en modern ve SEO uyumlu web site örneklerini gösteririz. Sonuç olarak karşılıklı karar verilen template üzerinden özgünleştirerek web sitesini yapmış oluruz.

  Firmabak hazır web sitesi adresinden sunulmakta olan hazır web sitelerimiz web sitesine fiyat odaklı bakan site sahipleri için rakipsiz olanaklar sunmaktadır.

  Web sitesi için daha uygun fiyat arayışında olan müşterilerimiz için sunulan en uygun çözümümüz Firmabak hazır web sitesi Hazır Web Sitesi'dir. Firmabak hazır web sitesi olarak sunduğumuz siteyi  Hazır web sitesi olarak wordpress, joomla gibi hazır sistemlerle karıştırılmaması gerekitr.Tüm yazılım ve tasarım altyapısısı özel olarak geliştirilmiş bir web sitesi yazılımıdır. Web Sitesi fiyatları konusunda oldukça uygun ve zengin kontrol panel yönetimi ile kolayca yönetip web sitenizi kolayca özelleştirebilirsiniz. 

  Firmabak hazır web sitesi ile kullanıcılar, web tasarım dersi almadan web sitelerini yönetebilmektedirler. Firmabak Firma Rehberi olaraka hazırlamış olduğu web tasarımları yönetim paneli üerinden kolayca değiştirilebilmektedir. Hazır sitede sunmuş olduğu imkanlar ise kısaca;

   Hazır web sitesi tasarımlarını dilediğiniz anda değiştirebilme imkanı

   Ürünlerinizi dilediğiniz özellikleri ile sitede yayınlayabilme imkanı
   Referanslarınızı web sitenizde yayınlama imkanı
   Hakkımızda, kurumsal yazılarınızı internet sitenizde yayınlama imkanı
   Seo yönetimi ile arama motoru optimizasyonlu site alt yapısı
   Türkçe yönetim paneli
   Banner, duyuru yayınlama imkanı
   Google analytics,yandex metrica entegrasyonu
   Site üzerindeki menü ve link isimlerini güncelleme imkanı olarak sayılabilir.

  Firmabak hazır web sitesi hazır web siteleri size web programlama yada ek bir bilgi ihtiyacına gerek duymadan % 100 yönetebileceğiniz hazır web siteler sunmaktadır. Daha detaylıca incelemek için iştekobi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Firmabak hazır web sitesi  ayrıca normal sitelerden daha özellikli olan şifreli ürün gösterimi imkanı ile de farklıdır. Yani web sitenizde sadece sizin izin verdiğiniz kişilerin ürünlerinizi görmesine imkan veren yazılım altyapısına sahiptir. Düşünün ürünlerinizin çalınma kopyalanma riski var bu durumda örnek birkaç ürün gösterip diğerleri için sadece yetki verdiğiniz kişilere detaylıca web sitenizi inceleme imkanı sunmuş olursunuz. Ayrıca web sitenizin nasıl olacağını 10 gün süresinde sadece bir deneme web sitesi oluşturarak görebilirsiniz. Firmabak hazır web sitesi hazır sitelerimiz hakında detaylı bilgi alıp sizde fiyatı uygun hazır web sitesi satın almak için 0 216 561 00 91 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.


  İşletmeniz için kaliteli hizmetimizi almak ister misiniz?